Główna  /  Wczasy  /  Zagraniczne

Zakynthos - szalone wakacje na rajskiej wyspie

Grecja / Zakynthos / Zakynthos

Zakynthos - szalone wakacje na rajskiej wyspie

★★★★

LAST MINUTE

NOWOŚĆ

Profil: dla Seniorów, dobre towarzystwo, kilkudniowe

Udogodnienia: basen kryty, cisza i spokój

Cena: 3 010 zł + 100 €

Rezerwuj Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

  • tel. 32 / 241 97 70
  • kom. 555 619 620
  • Pon - Pt: 10.00 - 20.00 / So: 10.00 - 21.00

Opis:

Wspaniałe objazdowe wakacje na rajskiej wyspie tylko z biurem KSI TEST. Wspaniałe objazdowe wakacje na rajskiej wyspie tylko z biurem KSI TEST. Wspaniałe objazdowe wakacje na rajskiej wyspie tylko z biurem KSI TEST. Wspaniałe objazdowe wakacje na rajskiej wyspie tylko z biurem KSI TEST. Wspaniałe objazdowe wakacje na rajskiej wyspie tylko z biurem KSI TEST. Wspaniałe objazdowe wakacje na rajskiej wyspie tylko z biurem KSI TEST. Wspaniałe objazdowe wakacje na rajskiej wyspie tylko z biurem KSI TEST. Wspaniałe objazdowe wakacje na rajskiej wyspie tylko z biurem KSI TEST. Wspaniałe objazdowe wakacje na rajskiej wyspie tylko z biurem KSI TEST. Wspaniałe objazdowe wakacje na rajskiej wyspie tylko z biurem KSI TEST. Wspaniałe objazdowe wakacje na rajskiej wyspie tylko z biurem KSI TEST. Wspaniałe objazdowe wakacje na rajskiej wyspie tylko z biurem KSI TEST. Wspaniałe objazdowe wakacje na rajskiej wyspie tylko z biurem KSI TEST.

 

Wspaniałe objazdowe wakacje na rajskiej wyspie tylko z biurem KSI TEST. Wspaniałe objazdowe wakacje na rajskiej wyspie tylko z biurem KSI TEST. Wspaniałe objazdowe wakacje na rajskiej wyspie tylko z biurem KSI TEST. Wspaniałe objazdowe wakacje na rajskiej wyspie tylko z biurem KSI TEST. Wspaniałe objazdowe wakacje na rajskiej wyspie tylko z biurem KSI TEST. Wspaniałe objazdowe wakacje na rajskiej wyspie tylko z biurem KSI TEST. Wspaniałe objazdowe wakacje na rajskiej wyspie tylko z biurem KSI TEST. Wspaniałe objazdowe wakacje na rajskiej wyspie tylko z biurem KSI TEST. Wspaniałe objazdowe wakacje na rajskiej wyspie tylko z biurem KSI TEST. Wspaniałe objazdowe wakacje na rajskiej wyspie tylko z biurem KSI TEST. Wspaniałe objazdowe wakacje na rajskiej wyspie tylko z biurem KSI TEST.

W cenie:

Cena zawiera:;

  • Ubezpieczenia NNK, KK, JPG
  • Wyżywienie bardzo dobre w knajpie
  • Dojazd
  • Noclegi

 

Uwagi:

Oferta tylko dla osób dorosłych.
Wskazane jest zabrać ze sobą sporo drobnych dla lokalnych naciągaczy i kanciarzy, którzy całymi dniami kręcą się po uliczkach miasta i męczą każdego turystę a to żeby kupić ręcznik albo inn byle co.

Plan:

Dzień piewszy Pierwszego dnia zobaczymy cuda i dziwy. Pierwszego dnia zobaczymy cuda i dziwy.

Dzień piewszy

Pierwszego dnia zobaczymy cuda i dziwy. Pierwszego dnia zobaczymy cuda i dziwy.
Pierwszego dnia zobaczymy cuda i dziwy. Pierwszego dnia zobaczymy cuda i dziwy. Takie, że głowa boli.Pierwszego dnia zobaczymy cuda i dziwy. Pierwszego dnia zobaczymy cuda i dziwy. Takie, że głowa boli.Pierwszego dnia zobaczymy cuda i dziwy. Pierwszego dnia zobaczymy cuda i dziwy. Takie, że głowa boli.Pierwszego dnia zobaczymy cuda i dziwy. Pierwszego dnia zobaczymy cuda i dziwy.
Dzień drugi Dnia drugiego cuda i dziwy będą jeszcze większe aniżleli pierwszefo. Dnia drugiego cuda i dziwy będą jeszcze większe aniżleli pierwszefo. Dnia drugiego cuda i dziwy będą jeszcze większe aniżleli pierwszefo.

Dzień drugi

Dnia drugiego cuda i dziwy będą jeszcze większe aniżleli pierwszefo. Dnia drugiego cuda i dziwy będą jeszcze większe aniżleli pierwszefo. Dnia drugiego cuda i dziwy będą jeszcze większe aniżleli pierwszefo.
Doprawdy dnia drugiego cuda i dziwy będą jeszcze większe aniżleli pierwszefo. Doprawdy dnia drugiego cuda i dziwy będą jeszcze większe aniżleli pierwszefo. Doprawdy dnia drugiego cuda i dziwy będą jeszcze większe aniżleli pierwszefo. Doprawdy dnia drugiego cuda i dziwy będą jeszcze większe aniżleli pierwszefo. Doprawdy dnia drugiego cuda i dziwy będą jeszcze większe aniżleli pierwszefo.
Dzień trzeci Tu jużnikt nie będzie miał siły nic oglądać. Będziemy spać i się obijać. Tu jużnikt nie będzie miał siły nic oglądać.

Dzień trzeci

Tu jużnikt nie będzie miał siły nic oglądać. Będziemy spać i się obijać. Tu jużnikt nie będzie miał siły nic oglądać.
Tak jak wcześniej zapisano. Tu jużnikt nie będzie miał siły nic oglądać. Będziemy spać i się obijać. nic dodać nic ująć. Tak jak wcześniej zapisano. Tu jużnikt nie będzie miał siły nic oglądać. Będziemy spać i się obijać. nic dodać nic ująć. Tak jak wcześniej zapisano. Tu jużnikt nie będzie miał siły nic oglądać. Będziemy spać i się obijać. nic dodać nic ująć. Tak jak wcześniej zapisano. Tu jużnikt nie będzie miał siły nic oglądać. Będziemy spać i się obijać. nic dodać nic ująć. Tak jak wcześniej zapisano.

Galeria:

Zakynthos - szalone wakacje na rajskiej wyspie/1
Zakynthos - szalone wakacje na rajskiej wyspie/2
Zakynthos - szalone wakacje na rajskiej wyspie/3
Zakynthos - szalone wakacje na rajskiej wyspie/4

Terminy

please wait...

Położenieplease wait ...

Trasa

Rozkład jazdy

12 zł
Warszawa
11:00 Plac Bankowy, Polska,
11 zł
Grodzisk Mazowiecki
02:00 Pocztowa 12, Polska,

Dopłaty i zniżki

140 zł
za rezerwację
Sauna w pokoju
-100 zł
za rezerwację
Bonus rodzinny
-80 zł
za osobę
Zniżka dla emeryta
Coś dla seniorów. Czyli na to załapie się każdy kto ukończył już 65 lat!
11 €
za osobę
Lot balonem
Lot balonem po okolicy z profesjonalnym pilotem kaskaderem, muzykiem, aktorem i akrobatą.
Proszę czekać ...